Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вс, 22 апреля 2018
05:54
УКР   ENG
План концертів Будинку органної та камерної музики на квітень

План концертів Будинку органної та камерної музики на квітень

Вокальная музыка, Классическая музыка

01.04
нед.
11:00

Абонементний концерт для самих маленьких
«На концерт класичної музики в повзунках»

  • Анна Лаппо (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • заслужений артист України Вадим
  • Жаворонков (акордеон),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Лев Келер (альт),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • з  інтерактивом «Професора Ноткіна» (С. Міледін),
  • Олена Гамова (музикознавець).

                 У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, С. Рахманінова, Дм. Шостаковича.

01.04
нед.
15:00

«Подорожуючи крізь часи»

  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: С. Рахманінова, А. Дворжака, У.О. Гільєрмо, К. Боллінга

01.04
нед.
17:00

«Мій діапазон мелодій»
Музика XX та XXI століття.
Сольний концерт  Галини Охотнік (сопрано)
За участі:

  • Олени Келер (ф-но),
  • Олександра Білоусова (ф-но),
  • Ірини Осенєвої (скрипка),
  • Ксенії  Белікової (орган),
  • Олени Кривулі (ф-но),
  • Анни Єзерської (ф-но),
  • Катерини Калиновської (ф-но),  
  • Олени Гамової (худ. слово).

У програмі музика: С. Прокоф’єва, І. Францескевич, Є. Маголіфа, О. Кривулі, Е.Л. Уебера, І. Крутого, Д. Бернстайна, Г. Свиридова, М. Парцхаладзе, І. Стравинського, Ф. Пуленка.

07.04.
суб.
15:00

«Філософія німецького романтизму»

  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Марина Устенко (віолончель),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Брамса,  Л. ван Бетховена, Ф.  Шуберта, Р. Вагнера, Р. Шумана.

07.04
суб.
17:00

«Музична молитва»

  • Ксенія Белікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Д. Букстехуде, Т. Альбіноні.

14.04
суб.
15:00

«Розмова муз»

  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),
  • Наталія Білоконєва (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово).

У програмі музика: Й.С. Баха, А. Марчелло, А.Вівальді, А. П’яццолли

14.04.
суб.
17:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • заслужена артистка України  Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово)

15.04.
нед.
12:00

З циклу концертів «Під склепіннями великих тих соборів,
звучить орган, прославлений у віках»
«Собор Святого Петра» (м. Рим, Італія)

  • Анна Лаппо (орган),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • заслужений артист України  Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Лев Келер (альт),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець)

У програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, Дж. Верді, Б. Марчелло, Дж. Пуччіні

15.04
нед.
15:00

Спектакль-концерт
«Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • заслужена артистка України  Ольга Зернаєва (флейта),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но), 
  • Сергій Біленко (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),  
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Олена Бадалова (балет),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледін (худ.слово)

15.04
нед.
17:00

«Старая, добрая Англия»
Алан Саттон (орган).  Музикознавець - Анастасія Боначова.
У програмі музика англійських композиторів.

21.04
суб.
15:00

Відкриття щорічного фестивалю «Квітень музичний-2018»
«Колекція музичних шедеврів»
Солісти:

  • заслужена артистка України  Надія Юрійчук (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олена Гамова (худ.слово).

У програмі музика: Й.С. Баха, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Н. Паганіні, А. Вівальді,
Ш. Гуно, С. Франка, Л. В’ерна.

21.04
суб.
17:00

«Варіації весни»
Єлєна Чернікова (орган, м. Київ), Олена Гамова (худ.слово).
У програмі музика: Й.С. Баха, Д. Букстехуде, Й. Пахельбеля, Г. Бьома,
Дж. Фрескобальді, Г. Шайдмана.

22.04
нед.
12:00

Із циклу концертів “Музична галерея”
“Поема музики та кольору”
Репродукції картин М. Реріха та музика Й.С. Баха
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Лев Келер (альт),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

22.04
нед.
15:00

«Музика ангелів» із циклу концертів «Бесіда голосу та флейти»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Валерія Басюк (орган),
  • Ксенія  Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но).

 Ведуча – народна артистка України Тетяна Бабич.
У програмі музика: Й.С. Баха, Р.Шумана, А. Перійу, Л.Буланже, В.Поппа.

22.04
нед.
17:00

                                                       «Музичний автограф»
Сольний концерт Ігоря Іванова (ф-но)
за участі Ірини Осенєвої (скрипка).  Музикознавець - Олена Гамова.
У програмі музика: Й.С. Баха , С. Рахманінова,  Л. ван Бетховена.

28.04
суб.
15:00

В рамках фестивалю прем’єра проекту «Танго для двох»

  • Танцювальний клуб аргентинського танго «Танго мілітар»,
  • заслужений артист України  Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • заслужена артистка України  Ольга Зернаєва (флейта),
  • дует акордеоністів Монте-Карло.

Ведучі- Олена Квятковська, Антон Чернета

28.04
суб.
17:00

«Класичний Хіт-парад»

  • Камерний оркестр «Дивертисмент» диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник, заслужена артистка України  Ольга Зернаєва (флейта), 
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет).
  • Музикознавець - Олена Гамова.

У програмі музика: В.А. Моцарта, Р. Штрауса, В. Губаренко, Л. Ардити.

29.04
нед.
12:00

“Музика лікує” із циклу «Музична терапія»

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим
  • Жаворонков (акордеон),
  • Ірина Осенєва (скрипка), 
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Світлана  Новак (вокал, бандура),
  • Тарас  Скрипніков (кларнет),
  • Олександр  Благодарний (тенор),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса,  Ф. Пуленка.

29.04
нед.
15:00

 

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Парулава (тенор),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • салонний оркестр  «Рапсодія» заслуженого артиста України  Вадима Жаворонкова,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Сергій Біленко (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледін (худ.слово).

29.04
нед.
17:00

 

Закриття щорічного фестивалю «Квітень музичний-2018»
«В тональності весни»
 Заслужена артистка України Валерія Балаховська (орган, м. Київ).
Музикознавець - Олена Гамова.
В програмі музика: Й.С. Баха, В. Петралі, Х-Андре Штамма, Й. Вальтера, Й. Райнбергера.


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66 тел.: 067-998-62-52, 097-589-35-76 (дежурный)
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте