Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вт, 23 января 2018
01:48
УКР   ENG
План концертів Будинку органної та камерної музики на січень

План концертів Будинку органної та камерної музики на січень

Классическая музыка

02.01
вт.
12:00

Театралізоване дійство «Новорічні святки з Миколаєм...»
Учасники:

  • Сергій Міледін (худ.слово),  
  • Анастасія Боначова (худ.слово),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но)

03.01.
ср.
12:00

Театралізоване дійство «Новорічні святки з Миколаєм...»
Учасники:

  • Сергій Міледін (худ.слово),  
  • Анастасія Боначова (худ.слово),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но).

04.01
чт.
12:00

Театралізоване дійство «Новорічні святки з Миколаєм...»
Учасники:

  • Сергій Міледін (худ.слово),  
  • Анастасія Боначова (худ.слово),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но)

05.01.
пт.
12:00

Театралізоване дійство «Новорічні святки з Миколаєм...»
Учасники:

  • Сергій Міледін (худ.слово),  
  • Анастасія Боначова (худ.слово),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но).

05.01.
пт.

 «Сторінки вічності»
Солістка:

  • Юлія Караєва (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано).

Музикознавець — Олена Гамова.

У програмі музика: Й.С. Баха, С. Франка, В. Белліні, Дж. Пуччіні, П. Масканьї.

06.01
суб.
12:00

Театралізоване дійство «Новорічні святки з Миколаєм...»
Учасники:

  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Анастасія Боначова (худ.слово),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но).

06.01
суб.
15:00

«Музика Різдва»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр Благодарний (вокал, ф-но),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),  
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі класична музика та сучасні хіти.

07.01.
нед.
12:00

Театралізоване дійство «Новорічні святки з Миколаєм...»
Учасники:

  • Сергій Міледін (худ.слово),  
  • Анастасія Боначова (худ.слово),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано), Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но).

07.01.
нед.
15:00

Органні шедеври”
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),  
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, А.Хессе, Г.Ф. Генделя, Д. Букстехуде.

12.01
пт.
18:00

«Ибо младенец родился нам…»
Соліст: Алан Саттон (орган).  Анастасія Боначова — музикознавець.
У програмі музика: Й.С. Баха, Г. Ф. Генделя, Й. Брамса, А. Саллівана, Г. Берліоза, А. Гільмана, Е. Жигу.

13.01
суб.
15:00

“Геніальний Рахманінов”
Солісти:

  • Ірина Осенєва (скрипка),  
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Людмила  Семенова (віолончель),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: С.В. Рахманінова.

13.01
суб.
17:00

«Класичні полотна»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тимур Кулієв (тонор),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Наіра Арзуманян (скрипка), 

Музикознавець — Анастасія Боначова.

У програмі музика: Й.С. Баха, Л. ван Бетховена, В.А. Моцарта, Ф. Шуберта, С. Рахманінова.

14.01
нед.
12:00

Із циклу концертів “Музична галерея”
“Поема музики та кольору”.
Репродукції картин М. Реріха та музика Й.С. Баха
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

14.01
нед.
15:00

 «Новорічні таємниці…»
Солісти:

  • Інна Радіновська (поетеса),
  • Володимир Новіков (вокал, гітара).

За участі:

  • Ксенії Бєлікової (орган),
  • Тетяиа Улькіної (сопрано),
  • Олександра  Благодарного (баритон),  
  • дуету акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ірини Осенєвої (скрипка),
  • Олени Келер (ф-но),
  • Олександра Білоусова (ф-но),

Олени Гамової — музикознавець.

 

19.01
пт.
18:00

«Музика небесних замків»
Солісти: Алан Саттон (орган). Музикознавець — Анастасія Боначова.
    У програмі музика: Й.С. Баха

20.01
суб.
15:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти: 

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка).

20.01
суб.
17:00

Для поціновувачів різножанрової музики
«Музика на “Біс”»
Солісти:

  • народний артист України Андрій  Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган), 
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Галина  Охотнік (сопрано),
  • Олександр  Благодарний (баритон),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Сергій Міледін (худ.слово)

У програмі класична музика та сучасні хіти.

21.01
нед.
12:00

“Музика лікує” з циклу «Музична терапія»
Солісти:

  • Анна  Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тетена Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Світлана Новак (бандура),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тимур Кулієв (тенор),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но) ,
  • Олена Келер (ф-но),

 Анастасія Боначова (музикознавець).

21.01
нед.
15:00

До Дня соборності України
“Ave Maria”
Солісти:

  • заслужений артист України Надія Юрійчук (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Сергій Міледін (художнє слово).

У програмі музика: Й.С. Баха-Ш. Гуно, Дж. Каччіні, С. Франка, К. Сен-Санса, Ж. Массне, Ф. Шуберта.

26.01
пт.
18:00

До Дня студентів «Тетянин день»
«Улюблена класика»
Солісти:Ксенія Бєлікова (орган).
Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Д. Букстехуде, Ф. Мендельсона, Е. Гріга.

27.01
суб.
15:00

Спектакль-концерт
«Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • салонний оркестр «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Сергій  Біленко (ф-но), 
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Марія Лоленко (балет),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

27.01
суб.
17:00

«Музичні одкровення» із циклу концертів « Бесіда голосу та флейти»
Солісти:

  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ігор Іванов (ф-но),

 Олена Гамова  - музикознавець.

У програмі музика: Й.С. Баха, Т. Альбіноні, Л.Буланже, Є. Магаліфа, Ж. Мука, С. Франка, Дж. Верді, Дж. Пуччіні

28.01
нед.
12:00

З циклу абонементних концертів «Всією сім’єю до Органного залу»
«В органном царстве, в Органном государстве...»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано), 
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, С. Рахманінова, Ф. Шопена.

28.01
нед.
15:00

“Шедеври світової класики”
Солісти:

  • заслужений артист України Надія Юрійчук (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Сергій Міледін (художнє слово).

У програмі музика: Й.С. Баха, К. Сен-Санса, Ш. Гуно, Л.В'ерна


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66 тел.: 067-998-62-52, 097-589-35-76 (дежурный)
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте